PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316686}
6,0 202 710
ocen
6,0 10 1 202710
3,2 16
ocen krytyków
Job, czyli ostatnia szara komórka
powrót do forum filmu Job, czyli ostatnia szara komórka

nie spodziewalem sie wiele idac na ten film, a mimo to sie zawiodlem.. ciezko mowic w nim o fabule, w sumie jest ona sklecona mocno na sile i jest ona jedynie pretekstem do zaprezentowania nam kilku skeczy opartych na dowcipach tak starych ze chyba nawet giertychowe dinozaury je slyszaly..
poza tym odrazu w odpowiedzi na teksty typu "to nie jest produkcja za xxx mln dolarowa tylko za 22zlote i 30 groszy" chce podkreslic ze problemem nie jest brak efektow specjalnych, tudziez zla obsada (chociaz trzeba przyznac, ze aktorzy nie mieli czego grac...) tylko absolutny brak pomyslu na film.
a tak na marginesie to jakim cudem Agnieszka Wlodarczyk znalazla sie na plakacie? ona tam gra co najwyzej epizod (lacznie chyba nie przekroczyla 5min na ekranie..)

SHo

Nie ogladalam ale rowniez nie polecam tego filmu.

ocenił(a) film na 10
kiciak100

Na jakiej podstawie mozesz oceniac film, ktorego nawet nie widzialas? Ciekawe podejscie, ciekawe... :/

ocenił(a) film na 1
f4ddp_sq5ag

A ja właśnie wróciłem z kina i muszę napisać, że film jest po prostu beznadziejny. Najbardziej rażą dowcipy z brodą do pasa. Fabuła jest tak płytka, że można by powiedzieć, że nie ma jej wcale. Dziwne są nie rozwiązane wątki, może to miał być jakiś sposób na innowacyjność ale to po prostu irytuje. A na koniec plusy: nikt nie wyszedł z sali i aktorzy są na poziomie trochę wyższym od średniego. Mam prośbę do Pana Niewolskiego: Niech Pan nie bierze się więcej za komedie, niech robi Pan to co pan umie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones