PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316686}
6,0 202 704
oceny
6,0 10 1 202704
3,2 16
ocen krytyków
Job, czyli ostatnia szara komórka
powrót do forum filmu Job, czyli ostatnia szara komórka

ten film w praktycznie każdej scenie upokarza naród polski - jedna wielka satyra. niestety
jedni tego nie dostrzegają i nazywają film gniotem i totalną kichą, inni wychwycą kilka
śmiesznych tekstów ale zdecydowana wiekszość nie dostrzega tego co dotyczy ich samych
- być może nie chcą tego widzieć. piękny film!

ocenił(a) film na 8
BubaSPZ

kłamstwa, niczego nie obnaża, po prostu jest klomedią, która nabija się z ludzi.

ocenił(a) film na 6
BubaSPZ

Nienawidzę kur.w mówiących to obleśnie ironicznie słowo "polaczki". Wypierdal.aj z kraju, jak ci sie naród nie podoba. "Pozdrawiam".

ocenił(a) film na 8
luk11c4

podpisuje sie, wypierdalaj !

ocenił(a) film na 7
artur2

Ja także WYPIERDALAJ

ocenił(a) film na 6
artur2

I ja też! W Y P I E R D A L A J

ocenił(a) film na 8
nmd22

huzia na józia

luk11c4

polaczek

ocenił(a) film na 6
whocares3211

Żal mi cię. Mam nadzieję, że myślenie o sobie w kategorii trolla jest dla ciebie satysfakcjonujące dzieciaczku.

luk11c4

jak widzisz trollowanie wyszlo calkiem dobrze 2 polaczki zbulwersowane. Przez takich tepakow jak ty trolle istnieja.

ocenił(a) film na 6
whocares3211

tępaki bo co? Jak takie łajno może w ogóle żyć, to ja się zastanawiam. Jesteś robakiem i tyle.

luk11c4

A ty typem ktory spuszcza sie w komentarzach na filmwebie, w ogole jak mozna na serio traktowac ta strone. Robakiem dla mnie to ty jestes, malym zerem ktore sie napina przed kompem. Idz sie leczyc i sprawiaj ze trolle sa zadowolne tepaku.

ocenił(a) film na 8
whocares3211

podałeś definicje trolla właśnie

artur2

Nom szkoda ze ja napisalem "polaczek" i wystarczylo zeby trollowac. Raczej podalem definicje zakompleksionego nerda ktorym ty jestes I kolega wyzej.

ocenił(a) film na 8
whocares3211

aaa czyli trollujesz, ale nie jesteś trollem. nie rozumiem twoich wypowiedzi są nielogiczne ;)

artur2

No albo masz problemy ze zrozumieniem prostych zdan. Ja sie przyznalem ze jestem trollem napedzanym przez takich nerdow jak ty.

ocenił(a) film na 8
whocares3211

ok czyli 2 posty wcześniej sam zjechałeś siebie z tego wynika. dziekuje narazie

artur2

"Nie bo ty". dziekuje narazie

ocenił(a) film na 6
whocares3211

zakompleksionego nerda, bo bronie wartości jaką jest patriotyzm? a ty założę się masz wszystko w dupie, byle był brzuch pełny. Po kiego wała wchodzisz na stronę, którą uważasz za gównianą i wchodzisz w dyskusje z kimś, kogo uważasz za frajera? Mam dla ciebie złe nowiny - "z kim przystajesz, takim się stajesz", więc proszę, poznajmy się jeszcze bliżej.

Wchodzisz do dyskusji po to tylko, by napisać słowo, którego wiesz że nie lubię i co to ma być? Nie mam na takich jak ty innych sformułowań, jak kupa gówna.

luk11c4

Wpisalem to slowo zeby cie wkur.wic i sadze ze mi wyszlo. Patriotyzm w komentarzach na filmwebie? hahaha. I tak jestes polaczkiem :D

ocenił(a) film na 6
whocares3211

Patriotyzm jako wartość, jest jednakowa wszędzie bez różnicy, tak jak ty jesteś ścierwem i tutaj i w "realu"

luk11c4

Haha ;D jakim durniem jesteś, jaki reszta POLACZKÓW wyżej :D Mylisz pojęcia waćpanie bo sam prezentujesz fanatyzm a nie patriotyzm. Słowo wypierdalaj i orzełek w avku patrioty nie czynią. Obejrzyn ten film jeszcze raz, sam, żebyś mógł go obiektywnie ocenić a nie zgrywać "patriotę" przed młodszą siostrą czy koleżkami i pomyśl, że wszyscy w tym filmie są Polaczkami - ludźmi noszącymi skarpety i sandały ofiarami komuny, wódki, telewizji, durnych teleturniejów, jeszcze głupszych zabobonów i stereotypów, którzy potrafią myśleć dopiero po tym jak ktoś ich wyrucha. Czy ostatnia część nie brzmi znajomo? A no tak! Szlachta polska podczas najazdu Szwedów! I żebyśmy się rozumieli - za ten kraj oddałbym życie ale 3/4 narodu to skończone głąby, które myślą tylko o żarci, chlaniu i nowym samochodzie.

ocenił(a) film na 9
BubaSPZ

Co nie zmienia faktu że obrażasz także wartościowe osoby które mają trochę oleju w głowie. Zastanów się nad tym co piszesz.

ocenił(a) film na 8
BubaSPZ

że co??? a myslisz, że czym jest dzisiaj patriotyzm?? "za ten kraj oddałbym życie" co ty wypisujesz w ogóle jakie życie?? kiedy bys je oddał?? na wojnie?? helloł dzisiaj nie ma wojen w Europie i raczej w tym stuleciu nie będzie ;) wiec na ch.. sie Polsce przyda twój "patriotyzm". Zresztą jak sam tak chamsko ataklujesz kulture z której sie wywodzisz i ludzi którzy cie otaczają to cos mi sie wydaje ze nawet jakbys miał okazje sie wykazać to raczej bys zwiał. Tak ogólnie to chciałbym zauważyć że mylicie dwie rzeczy. Cechy narodowe, wywodzące sie z kultury, tradycji itp, które cechuja jakis konkretny narod z ludzką psychologią, która cechuje wszystkich ludzi świata, niezależnie od pochodzenia itp.

artur2

Nie ma wojen w Europie! Nie ważne, że mamy żołnierzy w Afganie, nie ważne, że pakt NATO reuglarnie co pare lat pcha nas w jakieś gówno, nie ważne, że gdzie nie spojrzysz na mapie to do okoła same konflikty, nie ważne, że wyczerpują się złoża ropy i przyjdzie dzień, że trzeba będzie się o nią bić i zmartwie Cię, mój kolego. To stanie się w tym stuleciu. Na marginesie dodam, że sytuacja gospodarcza przed II WŚ była niemal identyczna jak teraz i co? W jakim świecie Ty żyjesz? Co, w telewizorni o tym nie mówią co? Nie nazwą wojny w Afganie wojną tylko misją? Wódka, skończona ignorancja i jawne robienie z narodu idiotów nazywasz kulturą? No masz racje, ja dziękuję oddawać życie za takich baranów. Odejdź od komputera, zarób coś pieniądza, poczytaj trochę o tym co się dzieje i działo na świecie w ciągu ostatnich paru lat i wyrzuć TV przez okno - wtedy pogadamy.

ocenił(a) film na 8
BubaSPZ

Afganistan top nie Europa, nie wiem co cie tak fascynuje, podejrzewam że jako taki troche pomylony pacyfista myslisz sobie ze na zamachy najlepiej odpowiadać pomocą humanitarną czy cos w tym stylu. ok twoja sprawa. a jak wierzysz w wojne w europie i jestes gotów oddać zycie za ojczyzne to ić do wojska i sie szykuj może sie przydasz.

ocenił(a) film na 8
BubaSPZ

gospodarcza sytuacja może i była podobna, ale juz socjologiczno jakby społeczna inna. poza tym wszystko rozbija sie o bombe atamową, która wywraca wszystko do góry nogami. kiedys wojny sie opłacały, pozwalały na szybszą ekspansje slniejszych państw itp, dzisiaj rywalizacja przeszła na pole ekonomiczne, technologia zmieniła wszystko. poważna wojna w europie/Stanach/itp = smierc dla wszystkich Zreszta po co komu wojna. Swiat jest otwarty. W każdej chwili mozna sie przeprowadzic w pare dni jak sie gdzieś nie podoba. kiedys z tym było różnie. tylko ci co jeszcze sie anglosaskiej kulturze nie podpożądkowali stanowia jeszcze problem, ale to nie europa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BubaSPZ

ten film to tragedia , tylko polak potrafi wymyslec tak idiotyczny film.

jednak wole kino rosyjskie od polskiego

BubaSPZ

Co ty w ogóle piszesz. To właśnie mega zaje satyra. Miś tez jest/był satyrą... Po prostu nie lubisz satyr. Poza tym za "polaczki" wywiózł bym cię do jakiejść UK albo gdzieś tam na roboty budujące kapitał innego narodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones