PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316686}
6,0 202 706
ocen
6,0 10 1 202706
3,2 16
ocen krytyków
Job, czyli ostatnia szara komórka
powrót do forum filmu Job, czyli ostatnia szara komórka

Strasznie odtwórczy, żarty niektóre może i zabawne, ale wszystkie zbierane z internetu. Co prawda lepiej tak robić niż
kręcić "Kac Wawy", no ale też niesmak pozostaje.

ocenił(a) film na 4
ksnysa

Fabułę? To tam była jakaś fabuła?

Adam92ea

Wlasnie tez sie zastanawiam.

Ten film wyglada jak kompilacja roznych, niepowiazanych ze soba scenek.
Raz jest o jakims kibicu, innym razem jest ksiadz, za chwile motocyklista. Jaki to ma sens?

Moze znalazloby sie kilka smiesznych dialogow (choc nie zabawnych), ale calosc prezentuje sie kiepsko...


Aha i o co chodzi z "lubisz to suko"? Nasmiewanie sie z zespolu Tourreta?

ocenił(a) film na 2
Eminey

Chyba o nic nie chodzi, bo tak naprawdę najpierw usłyszałem ten "cytat" a potem obejrzałem film mając nadzieję że mi to wyjaśni, dlaczego jest śmieszny. Niestety nie wyjaśnił.

ocenił(a) film na 1
Adam92ea

słuszne pytanie :))

ocenił(a) film na 3
Adam92ea

No właśnie, "wpleść w fabułę" to za dużo powiedziane. Ten film to po prostu zbiór kompletnie niezwiązanych ze sobą gagów. W dodatku w większości słabych.

ocenił(a) film na 1
ksnysa

Hehe, żeby te żarty scenarzyści wymyślili chociaż sami, a nie tylko pościągali z popularnych serwisów internetowych. Job to totalny gniot, i jak dla mnie obok Kac Wawy i Ciacha najgorszy polski film

ocenił(a) film na 6
Felix93

Polacy nie lubią czyjejś krytyki.A przede wszystkim brakuje nam samokrytyki. Czy czasem nie jest problemem dla nas żeby uzmysłowić sobie, tak, właśnie tak się czasami zachowuję? Ilekroć idziemy gdzieś w towarzystwie, bardziej rozrywkowym, mniej uduchowionym, zachowujemy się jak prawdziwe polskie szympansy, proste, nieskomplikowane. Choć niezbyt błyskotliwie, ani mocno filozoficznie, "Job(...)" prezentuje Polaków w całej ich dzikiej odsłonie. Drobne złośliwości sąsiedzkie, przerośnięte ego, walka pomiędzy swoim sumieniem, a wymaganiami jakim trzeba sprostać ukochanej osobie. Tak to wygląda? Zapewne tak. Chociaż ściągnięty z internetu doszczętnie, to prawdziwy jest to obraz prawdziwej polskości. Jesteśmy obłudni ,niekonsekwentni. Polacy są w ciąży mentalnej i cała ta nietypowa kompozycja filmu moim zdaniem jest idealnym odzwierciedleniem polskiego burdelu, moze specjalnie, chociaż nie sądzę, ale tak jest.

ocenił(a) film na 1
sesamanta

Wybacz, ale jedyny logiczny i sensowny komentarz do Twojego komentarza to "sratatata". Film nie pokazuje Polaków, tylko debilizm twórców.

ocenił(a) film na 1
Felix93

Masz całkowitą racje, właśnie te polskie filmy są najbardziej bezsensowne, choć znalazłoby się więcej. Dziwne, że niektórych takie coś śmieszy

ocenił(a) film na 4
ksnysa

Ludziska kochane jak przed projekcją strzelimy sobie bucha z czegoś fajnego to efekt (salwy śmiechu) murowany a problem "o czym to było" schodzi na plan baardzo odległy ;)) I co najważniejsze "...mózg wydziela endorfinę, która zmniejsza ból fizyczny i cierpienie psychiczne i zwiększa poczucie zadowolenia..." i o to mi najbardziej chodziło w tym "wiekopomnym dziele"

ocenił(a) film na 5
ksnysa

Co Ty chcesz ? Film jest dobry , tak głupi , ze aż śmieszny.

ocenił(a) film na 8
bzykus100

Najlepszy Jakimowicz hahahaha

ksnysa

800 punków dla Ciebie na osiemset możliwych

ocenił(a) film na 1
ksnysa

Właśnie, ten film bazuje na popularnych tekstach w większości, ma dobre momenty ale większość filmu jest banalna i mało śmieszna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones